Jump to content (skip navigation)
 
 

Gramy dla Jaśka

 

GRAMY DLA JAŚKA

 

Już dzisiaj zapraszamy Was wszystkich na koncerty świąteczne uczniów naszej szkoły, które jak co roku połączone będą z akcją charytatywną ! Przed nami siedem koncertów, które  odbędą się 15. i 16. grudnia w sali filharmonii zielonogórskiej ! W tym roku gramy dla Jaśka !!!

 

Tak o Jaśku pisze jego siostra.....

Jasiek ma 13 lat. To nasz ukochany mały brat, dzielny szermierz, wesoły i zadziorny nastolatek. Od dwóch miesięcy Jasiek skarżył się na zawroty głowy, które z czasem zaczęły powodować mdłości. Po serii badań lekarskich otrzymaliśmy diagnozę. Okazało się, że w samym środku mózgu u Jaśka wyrósł 5 centymetrowy guz.

Jasiek przez ostatnie pół roku rósł jak na drożdżach, niestety guz razem z nim. Lekarze w Polsce proponują tylko radioterapię, która jednak nie daje dużych szans całkowitego wyleczenia. Guz skrył się tak, że na tę chwilę żaden neurochirurg do niego nie dosięgnie. Jesteśmy w kontakcie z wieloma zagranicznymi ośrodkami, które oferują pomoc. Jednak na tę chwilę Jasiek musi przejść szereg 30 naświetlań. Dopiero reakcja guza na naświetlania pozwoli nam wybrać najlepszą metodę leczenia.

Centrum Zdrowia Dziecka poinformowało nas wprost, że dalsze leczenie Jaśka na pewno musi się odbyć za granicą. Koszty leczenia oraz zagranicznych konsultacji są ogromne, dlatego już teraz prosimy Państwa o wsparcie.

Jak możemy pomóc Jaśkowi ? Podczas koncertów grudniowych odbędzie się kiermasz świąteczny oraz licytacje z których całkowity dochód przekazany zostanie na pomoc Jaśkowi ! Gorąco zachęcamy do przekazania jakichkolwiek przedmiotów na licytację dzięki którym będziemy mogli wspomóc rodzinę Jaśka w walce z chorobą !

Gorąco prosimy Was o wsparcie, które pozwoli odzyskać zdrowie temu wspaniałemu chłopakowi !

Za każdą formę pomocy już dzisiaj dziękujemy !

 

 

 

 

 
Początek strony