Jump to content (skip navigation)
 
 

Bezpłatna lekcja próbna

Zapisy - Zielona Góra

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Zielonej Górze zaprasza wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnej lekcji próbnej !

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W LEKCJI ?

Lekcje próbne  przeznaczone są dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć naukę w naszej szkole, lub są po prostu zainteresowane naszą ofertą.

CZY LEKCJA DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE ?

Lekcja próbna jest zupełnie niezobowiązująca i jak sama nazwa mówi jest całkowicie darmowa.

CO DAJE LEKCJA PRÓBNA ?

Lekcja próbna stwarza możliwość dokładnego zapoznania się z naszym programem, naszymi metodami pracy, naszymi nauczycielami. Ale co najważniejsze. Lekcja próbna to nie jest teoretyczny wykład. To praktyczne zajęcia w których bierze udział uczeń oraz rodzic.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI PROGRAM NAUCZANIA ?

Najlepiej zerknij TUTAJ. Zapoznaj się z naszymi programami nauczania i wybierz ten, którym jesteś najbardziej zainteresowany. Oczywiście możesz skorzystać z lekcji próbnej w kilku programach !!!

W JAKI SPOSÓB UMÓWIĆ SIĘ NA LEKCJĘ PRÓBNĄ ?

Najwygodniej umówić się telefonicznie - 68 325 73 44. Nasz sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 14.00 do 21.00. Zachęcamy również do skorzystania z poniższego formularza. W przypadku wybrania takiego rozwiązania skontaktujemy się z Państwem w możliwie najszybszym terminie.

 

INTERNETOWY FORMULARZ ZAPISÓW NA LEKCJĘ PRÓBNĄ


FK1 - Keyboard dla młodzieży
Gitara basowa
Gitara elektryczna
Gitara klasyczna
Junior Music Course
Junior Step Fundamental Course
Music Wonderland
Niemowlaki w krainie dźwięków
Perkusja
Play for Keeps - Keyboard
Skrzypce
Szkraby i muzyka
Ukulele
Wokal

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszeniowym przez Centrum Edukacji Wojciech Grabowski z siedzibą w Zielonej Górze, przy ul. St. Moniuszki 16, w celu skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej oraz zapoznania się z ofertą edukacyjną Szkoły.

Jednocześnie informujemy:

  1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Centrum Edukacji Wojciech Grabowski ,ul. St. Moniuszki 16, 65-409 Zielona Góra,
  2. Dane osobowe oraz dane do kontaktu, będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, na podstawie uzyskanej zgody,
  3. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  4. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres rekrutacji, a w przypadku podjęcia nauki do czasu jej zakończenia,
  5. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Centrum Edukacji Wojciech Grabowski. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
  6. Podanie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o podjęcie nauki w Centrum Edukacji Wojciech Grabowski.
  7. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
 
Początek strony