Jump to content (skip navigation)
 
 

Półkolonie

 

Serdecznie zapraszamy na Półkolonie Zimowe 2024 ze Szkołą Muzyczną Yamaha ! To jedyny tego typu  wypoczynek w Zielonej Górze na zakończenie którego każdy uczestnik nagra swój własny teledysk w profesjonalnym studio nagrań :) 

Jeżeli tutaj trafiłeś to być może już coś o nas wiesz :).......... Działamy w Zielonej Górze od 20 lat. W trakcie roku szkolnego zajmujemy się edukacją muzyczną dzieci, młodzieży oraz dorosłych a w trakcie wakacji oraz ferii zimowych, organizujemy  półkolonie i obozy dla dzieci oraz młodzieży. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotowaliśmy na ferie zimowe  dla wszystkich miłośników śpiewania lub grania na instrumentach :).

KOGO ZAPRASZAMY ?

Swoja ofertę kierujemy do dzieci w wieku od 6 do 13 lat.  Na półkolonie zapraszamy zarówno uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha, uczniów innych zielonogórskich szkół muzycznych jak i osoby, które nigdy nie śpiewały oraz nie grały na żadnym instrumencie. Zaczniecie na naszych półkoloniach :).

CO ZNAJDZIECI W NASZYM PROGRAMIE ?

Przede wszystkim mnóstwo znakomitej , muzycznej zabawy. Przy zapisie na półkolonie każdy dokona wyboru czy chce uczestniczyć w półkolonii wokalnej czy też instrumentalnej. Co sugerujemy ?

- jeżeli Wasze dziecko lubi śpiewać, tańczyć,  ma już swoich pierwszych muzycznych idoli - zdecydowanie zapraszamy na półkolonię wokalną. W programie znajdziecie codzienne zajęcia ze śpiewu, karaoke, taniec, kształcenie technik wokalnych. 

- jeżeli Wasze dziecko lubi grać lub interesuje się instrumentami to zdecydowanie zapraszamy na półkolonię instrumentalną. W programie znajdziecie codzienne zajęcia z gry na instrumentach (keyboard, gitara, perkusja). Będziemy tworzyć swoje pierwsze zespoły.

TELEDYSK

Na zakończenie półkolonii każdy uczestnik będzie mógł nagrać  jeden utwór przygotowany w trakcie zajęć w naszym szkolnym studio nagrań. Każdy zarejestruje również swój własny teledysk !

ATRAKCJE NIE TYLKO MUZYCZNE

Poza dużą ilością zajęć muzycznych zadbamy również o ruch oraz wycieczki. Planujemy:

- wyjście na basen CRS

- wycieczkę do kręgielnii

- wyjście do parku trampolin Zajawka

- wyjście do Planetarium Wenus

- sens filmowy

- kreatywne gry i zabawy                                                                                                                                                                          

GWARANTUJEMY:

 

TERMIN:

12 - 16 LUTEGO 2023 ( pierwszy tydzień ferii zimowych )

WIEK UCZESTNIKÓW:

6 - 13 lat

CENA:

799 zł.

ZAPISY:

YAMAHA Szkoła Muzyczna w Zielonej Górze, ul. St. Moniuszki 16

tel. 68 325 73 44 ( w godz. od 14.00 do 21.00), 501 020 544

e mail: biuro@yamaha.zgora.pl

Ilość miejsc ograniczona !

 

 

.......takie teledyski nagrali nasi uczestnicy w trakcie Półkolonii 2023. Teraz na pewno będzie równie pięknie :)

 

 

Więcej nagrań odnajdziecie na naszym kanale na YOUTUBE

 
Początek strony