Jump to content (skip navigation)
 
 

Praca

Jesteś osobą dynamiczną, kreatywną ?  Zawsze chciałeś uczyć?


Dołącz do naszego zespołu !!! 

 

 

Kim jesteśmy?
Szkoły Muzyczne YAMAHA to międzynarodowy system nauczania, który w 44 krajach na świecie kształci ponad 1 milion uczniów!  W Polsce także zyskał dużą popularność. Dzięki doskonale opracowanym materiałom dydaktycznym, kształceniu i doskonaleniu kadry nauczycielskiej sieć Szkół Muzycznych YAMAHA obejmuje obecnie prawie 120 miast w całej Polsce. Od 2004 roku jesteśmy w Zielonej Górze. Od tego czasu nasza firma wypracowała sobie pozycję jednej z najprężniej działających szkół YAMAHA w całej Polsce oraz w Europie. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia nadane przez Centralę Szkół Muzycznych YAMAHA oraz przede wszystkim efekty prezentowane przez naszych uczniów. W chwili obecnej jesteśmy najwiąkszą szkołą muzyczną w Zielonej Górze, zatrudniającą prawie piętnastu nauczycieli.Zajmujemy się edukacją muzyczną, organizujemy obozy i półkolonie, akcje charytatywne oraz liczne koncerty.

Co oferujemy?

 - Pracę w solidnej, renomowanej Szkole Muzycznej YAMAHA w Zielonej Górze.
 - Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia organizowane przez Yamaha Europa GmBh (wszystkie szkolenia finansowane przez szkołę)
 - Pracę na najnowszych instrumentach firmy YAMAHA
 - Pełne wsparcie metodyczne (szkolenia wewnętrzne, podręczniki metodyczne)
 - Bardzo dobre i  terminowo wypłacane wynagrodzenie
 - Bardzo dobrą atmosferę pracy

 - Długoletnią perspektywę pracy

Czego oczekujemy?
Szukamy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych, uczciwych dla których praca jest pasją. Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną i predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

Kontakt
Wszystkich zainteresowanych pracą w Szkole Muzycznej Yamaha w Zielonej Górze prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: praca@yamaha.zgora.pl

 

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 
Początek strony