Jump to content (skip navigation)
 
 

UKULELE - super kurs na spróbowanie

Z wielką radością zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia nauki gry na Ukulele, które już od listopada poprowadzi w naszej szkole p. Veronika Hladchenko. Z okazji otwarcia nowej klasy mamy dla Was fantastyczną ofertę 2 miesięcznego kursu na spróbowanie w cenie 199 zł. !

Ukulele to wspaniały instrument dający mnóstwo satysfakcji z gry. Słowo ukulele pochodzi z języka hawajskiego gdzie został żartobliwie określony jako „skacząca pchła”.  Ukulele swoją popularność zdobyło na Hawajach, jednak na wyspy przybyło wraz z imigrantami z portugalskiej Madery. Instrument zyskał sobie ogromną popularność na całym świecie i jesteśmy przekonani, że podobnie stanie się w naszej szkole !  Wyjątkowo,  szybko wpadające w ucho brzmienie no i  ogromna satysfakcja i radość z gry - tak można podsumować ten instrument w kilku słowach.Gorąco zachęcamy aby przyjść, spróbować i poczuć magię tego "maluszka". Jesteśmy pewni, że wyjdziecie z zajęć z uśmiechem i wielką radością :).

Kto może wziąć udział w kursie na spróbowanie?
Zapraszamy dzieci od 7. roku życia, młodzież i dorosłych. Na pewno każdy będzie fantastycznie się bawić

Czas trwania lekcji:
45 minut, raz w tygodniu

Liczebność grupy:
Oferujemy zajęcia w grupach do 3 osób

Opłata za kurs:
Cena kursu " na spróbowanie " wynosi 199 zł. i obejmuje 2 miesiące zajęć grupowych odbywających się raz w tygodniu. Po zakończeniu kursu istnieje możliwość dalszej kontynuacji nauki.

Nauczyciel:
Veronika Hladchenko          

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie "na spróbowanie" prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły : tel. 68 325 73 44, mail biuro@yamaha.zgora.pl.

 

 
Początek strony